R.D.A. LTD.
Latvia
Used Clothes Suppliers In EuropeUsed Clothes Suppliers In EuropeUsed Clothes Suppliers in Latvia

R.D.A. LTD.翻译站点

Kopš 2008. gada R.D.A. darbība neaprobežojas ar Latvijas tirgu vien. Gadu gaitā ir nodibinātas attiecības ar Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstu uzņēmējiem, kā rezultātā...

标签:

 

Supplier strength: ★★★★

Number of factories:One factory

Product: Second hand Clothing

Location: Latvia

Website Traffic index:★★

Company Profile:

ĪSUMĀ PAR MUMS

Misija

Neskatoties uz ekonomisko situāciju valstī, spēt rast līdzsvaru starp cilvēku vēlmēm un materiālajām iespējam, neaizmirstot par pašu galveno – kvalitāti.

Mērķi

Noturēt līdera pozīciju Latvijas un Baltijas lietotu un jaunu apģērbu tirgū, kļūt par vadošo šķirotu lietotu apģērbu eksportētāju no Latvijas uz Eiro zonas un ārpus Eiro zonas valstīm.

Vērtības

Kā katram sevi cienošam uzņēmumam, SIA R.D.A. galveno vērtību piramīdas smailē atrodas cilvēciskas vērtības: cieņa pret klientiem, labi organizēts kopdarbs ar darbiniekiem un veiksmīgi stiprināta sadarbība ar partneriem. Līdzko ir rasts balanss starp šīm trim vērtībām, varam cienīt arī paši sevi.

Eksports

Kopš 2008. gada R.D.A. darbība neaprobežojas ar Latvijas tirgu vien. Gadu gaitā ir nodibinātas attiecības ar Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstu uzņēmējiem, kā rezultātā R.D.A. ir spēris ievērojamu soli uzņēmējdarbības redzes loka paplašināšanā ārpus Latvijas robežām.

  If You Want To Contact This Supplier, You Can Send An Inquiry Here Directly, And We Will Uniformly Transfer The Inquiry To The Supplier, Contact Admin Now

  Thank you for contacting us. Our sales team will reply you within 12 hours.

  数据统计

  相关导航

  暂无评论

  暂无评论...