Supplier strength: ★★★★

Number of factories:One factory

Product: Used clothing for women, men and children

Location: Poland

Website Traffic index:★★

Company Profile: 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bezpośrednim imporcie, eksporcie oraz sprzedaży hurtowej różnorodnych towarów. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie odzieży używanej, dawniej funkcjonującej pod marką „K&K Textil”, stanowi solidne fundamenty naszej działalności.
Naszym priorytetem jest dostarczanie naszym obecnym i przyszłym partnerom towarów o najwyższej jakości. Kładziemy ogromny nacisk na doskonałą obsługę klienta, starając się zapewnić jej najwyższy poziom.
W sercu naszej firmy tkwi misja budowania trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Dążymy do ustanowienia długoterminowych partnerstw opartych na wspólnych wartościach.
Jednym z naszych obszarów działalności jest eksport towarów na rynki afrykańskie oraz do Dubaju. Nasze nawiązane kontakty oraz umiejętność budowania trwałych relacji umożliwiają nam skupienie się na dynamicznym rozwoju biznesu także w Dubaju. Naszym celem jest poszerzanie zakresu produktów oferowanych na rynkach, przy czym dążymy do przekraczania granic odzieży.
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, i jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszej współpracy.

  If You Want To Contact This Supplier, You Can Send An Inquiry Here Directly, And We Will Uniformly Transfer The Inquiry To The Supplier, Contact Admin Now

  Thank you for contacting us. Our sales team will reply you within 12 hours.

  数据统计

  相关导航

  暂无评论

  暂无评论...