Supplier strength: ★★★★

Number of factories:Two factory

Product: Used clothes, Used shoes , Used bags, Used bedding

Location:Lithuania

Website Traffic index:★★

Company Profile:

Atrinkta ir surūšiuota. Protingam verslui.

 

Pašaukimas

Dėvėtų drabužių ir avalynės rinka visame pasaulyje išgyvena esmines transformacijas. Išmintingi ir į priekį žiūrintys verslininkai šiandien reikalauja sprendimų, kurie derėtų su ekologijos ir rūšiavimo principais.

Tam, kad patenkintų net ir pačius reikliausius verslo klientus, DOSEKA visuomet siekia išlikti šių globalių pokyčių priešakyje. Ekologija ir rūšiavimas – tai ne tik socialinė atsakomybė. Dėvėtų drabužių rūšiavimas ir antrinis panaudojimas – tai labai konkreti nauda protingam verslui.

Grandinė

Savo klientams, užsiimantiems didmenine ir mažmenine prekyba dėvėtais drabužiais, DOSEKA tiekia tik aukščiausios kokybės, kruopščiai į atskiras kategorijas surūšiuotą produkciją. Kiekvienoje dėvėtų drabužių „grandinės” stadijoje vadovaujamasi aukščiausiais atrankos kriterijais ir tarnyste DOSEKA klientų interesams.

Kilmė

Dėvėti drabužiai ir avalynė DOSEKA centrą Vilniuje pasiekia tik iš stambiausių ir solidžiausių Didžiosios Britanijos kompanijų, tiekiančių aukščiausios kokybės nerūšiuotus dėvėtus drabužius. Šiame sektoriuje Didžiosios Britanijos kompanijos nuo seno išsiskiria kaip patikimiausi, aukščiausią kokybę siūlantys „pirminės žaliavos” tiekėjai. Siekdami patenkinti specialius klientų poreikius, dalį drabužių Didžiojoje Britanijoje atsirenkame ir patys.

Gamyba

Antrajam gyvenimui britiška žaliava prikeliama moderniai įrengtame, aukščiausius Europos standartus atitinkančiame DOSEKA centre Vilniuje. Patalpų plotis – daugiau nei 2000 kv. m.
Centre darbuojasi daugiau nei 60 patyrusių profesionalų, kurie pagal griežtas instrukcijas nerūšiuotus drabužius ir avalynę išrūšiuoja į keturias pagrindines kokybines kategorijas: Cream, Extra, A kategorija, B kategorija.

Mūsų verslo klientai džiaugiasi savo pašonėje turėdami ne perpardavėją, o patikimą partnerį-gamintoją. Iš britiškos žaliavos DOSEKA Lietuvoje gamina aukštą paklausą Lietuvoje ir pasaulyje turinčius produktus – į atskiras kategorijas surūšiuotus dėvėtų drabužių ir avalynės paketus. Šių paketų sudėtį diktuoja įvairūs ir dažnai kintantys didmenininkų bei mažmenininkų poreikiai.
Tarnauti protingo verslo poreikiams – tai nekintantis DOSEKA pašaukimas.

Lietuva ir pasaulis

Per ilgus bendrovės gyvavimo metus išvystytas klientų tinklas šiandien apima įvairaus dydžio ir profilio klientus įvairiuose pasaulio taškuose. Išskirtinis dėmesys iki šiol skiriamas Lietuvos klientams: pradedant dėvėtų drabužių parduotuvėlėmis, baigiant stambiais didmenininkais.

DOSEKA taip pat aptarnauja Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Kazachstano ir Gruzijos rinkas, kuriose dirba su didmenininkais bei stambių tinklų valdytojais. DOSEKA nuolat stiprina savo pozicijas įvairiose Afrikos rinkose – Nigerijoje, Ganoje, Togo respublikoje – bei Pakistane. Šių šalių dėvėtų drabužių didmenininkai iš DOSEKA sandėlio užsako pilnus jūrinius konteinerius.

Skirtingų rinkų ir skirtingų verslo subjektų poreikiai – vis kitokie. Todėl, siekdami patenkinti šią įvairialypę poreikių struktūrą, išskirtinį dėmesį teikiame nuolatiniam rūšiavimo procesų optimizavimui. Nes būtent tokią – pagal konkretų poreikį atrinktą ir surūšiuotą produkciją – vertina protingi verslai visame pasaulyje, kurie nori pirkti ne „katę maišę”, o konkrečios kategorijos drabužių paketus, atitinkančius paklausos struktūrą konkrečioje rinkoje.

  If You Want To Contact This Supplier, You Can Send An Inquiry Here Directly, And We Will Uniformly Transfer The Inquiry To The Supplier, Contact Admin Now

  Thank you for contacting us. Our sales team will reply you within 12 hours.

  数据统计

  相关导航

  暂无评论

  暂无评论...