Supplier strength: ★★★

Number of factories:One factory

Product: Second hand Cclothing

Location: Poland

Website Traffic index:★★

Company Profile:

ODZIEŻ UŻYWANA W
KONKURENCYJNYCH CENACH

Jesteśmy hurtownią odzieży używanej. Oferujemy Ci ubrania, które łączą wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Dzięki nim przygotujesz atrakcyjną ofertę dla swoich Klientów i wyróżnisz się na rynku. Postaw na wieloletnie doświadczenie – rozpocznij współpracę z K&M!

DLACZEGO HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ K&M
TO ODPOWIEDNI PARTNER?

Działamy w branży odzieży second-hand od wielu lat. Doświadczenie i partnerski model współpracy – oto, co sprawia, że jesteśmy idealnym kontrahentem.

Partnerska współpraca na korzystnych warunkach to dla nas priorytet.
Zapewniamy szeroki wybór tekstyliów najlepszych gatunków.
Miła obsługa i terminowa dostawa zamówionej odzieży gwarantowana.

POZNAJ NASZĄ HURTOWNIĘ ODZIEŻY UŻYWANEJ

Dowiedz się, kim jesteśmy i dlaczego naszej ofercie ufają nawet najbardziej wymagający klienci. Przekonaj się, dlaczego K&M to partner, z którym warto współpracować.

DLACZEGO WARTO
WYBRAĆ K&M?

K&M to hurtownia odzieży używanej, która powstała na dwóch fundamentach: miłości do ubrań second-hand oraz wieloletniego doświadczenia w branży.

Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom modne, nietuzinkowe ubrania używane w dobrej cenie. Tak pomożemy również Tobie zbudować przewagę konkurencyjną.

Możesz się zastanawiać, dlaczego wybrać właśnie nas. Odpowiedź jest prosta: zapewnimy Ci partnerskie warunki współpracy i szeroką gamę asortymentu.

Bez względu na to, jaki masz pomysł na swój sklep z odzieżą używaną, u nas znajdziesz tekstylia, jakich potrzebujesz.

NASZA JAKOŚĆ

Jakość sprowadzanej odzieży jest dla nas priorytetem. Dostarczamy wyłącznie ubrania ze sprawdzonych źródeł, które nadają się do ponownej sprzedaży. Takie, które moglibyśmy zaprezentować w swoim sklepie. Wszystkie produkty są zdezynfekowane zanim trafią do Twoich rąk.

  If You Want To Contact This Supplier, You Can Send An Inquiry Here Directly, And We Will Uniformly Transfer The Inquiry To The Supplier, Contact Admin Now

  Thank you for contacting us. Our sales team will reply you within 12 hours.

  数据统计

  相关导航

  暂无评论

  暂无评论...